خدمات سالن زیبایی گلاریس

ما را در شبكه های اجتماعی دنبال كنيد

خدمات ریمو رنگ شرابی در سالن زیبایی ریما

ریمو رنگ شرابی

خانم هایی که موهایشان را مرتب به رنگ شرابی یا بادمجانی و رنگهایی با بیس قرمز در می آورند باید بدانند که این رنگ موها مانند رنگ مشکی و مشکی پر کلاغی عمل کرده و کار را براي روشن کردن موها سخت خواهد کرد.

مدت زمانی که برای پاک شدن رنگ شرابی از روی مو باید صبر کرد؟
مدت زمانی که برای پاک شدن رنگ شرابی از روی مو باید صبر کرد؟ دست کم زمانیکه براي پاک شدن قرمزی از روی موها آن هم براي تغيير رنگ مو به رنگهای روشن به ویژه گروه زیتونی و مش و هایلایت که احتیاج به دکلره خواهند داشت شش الی هشت ماه خواهد بود و به علت اسیب جدّي که امکان دارد با دکلره به مو وارد شود بهتر است این مدت زمان را گاهی به یکسال هم رساند.
درصورتی که براي پاک شدن رنگ موی شرابی یا پاک شدن قرمزی از روی موها نمی توانید صبر کنید روش هایی براي پاک کردن رنگ شرابی از روی موها وجود دارد ..

روش اول:
تغيير رنگ موهای شرابی نباید از دکلره قوی یا اکسیدان قوی استفاده کنیم زیرا با این کار موها مقاومت خودشون رو از دست می دهند و پیش از این که به رنگ موردپسند برسند ممکنه بسوزند. لوازم کار تفاوتی ندارند ولی نوع مواد متفاوتند. باید بسته به مقاومت مو و میزانی که میخوایم روشن کنیم از اکسیدان ۱ یا نیم و پودر دکلره ضعيف با قدرت روشن کنندگی ۵ یا ۷ درجه استقاده می کنیم.

در چند مرحله مو رو روشن میکنیم. در هر مرحله میتوانیم اکسیدان رو قوی تر کنیم و پس از شستشو موها رو با نرم کننده یا ویتامینه بشوریم و خوب خشک کنیم و مجدد مواد درست کرده و به مو می زنیم. بهتره براي این کار از حرارت استفاده نکنیم زیرا این کار مو رو ضعيف میکنه و ما براي کار کردن روی موهای شرابی و تیره و ضعيف به مقاومت مو نیاز داریم.

در مرحله های پایان هنگامی که مو تا حدی جواب داد و روشن شد از رنگها بصورت رقیق شده با آب براي شوک وارد کردن به مو و از بین بردن قرمزی یا زردی میتونیم استفاده کنیم به عنوان مثال براي از بین بردن زردی رنگ بنفش( v5) را با آب زیاد و چند قطره اکسیدان مخلوط نموده و روی مو میزنیم و ماساژ داده و سریع میشوریم و داخل رنساژ هم میتونیم