خدمات سالن زیبایی گلاریس

ما را در شبكه های اجتماعی دنبال كنيد

خدمات دکلره در سالن زیبایی ریما

شیوه انجام دکلره

اول پودر دکلره سفید و اکسیدان 2( از اکسیدان 12%( اکسیدان شماره 3) براي موهای مقاوم و از اکسیدان 9%( شماره 2) براي موهای ضعيف و نازک استفاده کنید) را ترکیب می کنیم( غلظت مواد به دست آمده باید بصورت ماست باشد).

موها را به چهار قسمت تقسیم کنید 2 سانت از ریشه فاصله می دهیم و ساقه مو را به مواد دکلره اغشته می کنیم. براي اغشته نشدن ریشه ها به ماده های دکلره میتوان بین موها پنبه گذاشت. زمان انتظار براي رنگ گرفتن بستگی به جنس و مقاومت مو دارد معمولاً نیم ساعت صبر می کنیم موها را می شوییم. مجدد مواد را با اکسیدان6%( شماره 1) درست می کنیم و ریشه و ساقه را با هم مواد می گذاریم.
مرتب موها را چک می کنیم زمانیکه به پایه موردنظر رسید موها را می شوییم و از رنگساژ یا رنگ مورد نظر استفاده می کنیم.

نکته:موقع دکلره مدام باید مو را کنترل کرد چنانچه تکه ای از مو را برداشتید و کشیدید اگر کش آمد فورا باید مو رابشویید برای این که مو ديگر مقاومت ندارد و مکث بیش تر سبب سوختگی مو ميشود .

در صورتی که موها نارنجی یا بد رنگ بودند نگران نباشید و به سراغ تونر بروید. هر تونر بصورت خاصی مصرف شده و باید به دستورالعمل های آن توجه کنید تا بدانید چه موقع و چند دقیقه می بایست از تونر استفاده کنید.
پس از آن که بر اساس دستورالعمل از تونر استفاده کرده و آن را روی موهای خود نگه داشتید، بار ديگر موها را با شامپو و کاندیشنر بشویید.

نکته:براي جلوگيري از اسیب دیدن موها اگر داخل پودر دکلره قسمت ساقه را نمک بزنیم و قسمت ریشه را شکر بزنیم اسیب دیدگی مو کم تر ميشود .

بهتر است از شامپوهای بنفش براي شستشو موها استفاده کنید تا احتمال نارنجی شدن رنگ مو را تا حد زيادي کاهش دهند. پس از شستشو موها، رنگ موهای دکلره شده را کنترل کنید و اگر به رنگ پایه موردنظر نرسیده بود باید مجدد موها را دکلره نمایید. معمولاً افرادی که دارای رنگ مو مشکی و قهو ه ای تیره هستند به دو بار دکلره کردن موها احتیاج دارند.

بالا