خدمات سالن زیبایی گلاریس

ما را در شبكه های اجتماعی دنبال كنيد

خدمات سفیدی مو سر در سالن زیبایی ریما

سفیدی مو سر

گرفتن سفیدی مو یکی از مهم ترین و پر دغدغه ترین مسایل برای خانمها است. برای گرفتن سفیدی مو مراحل گفته شده در مقاله را انجام دهید. تکنیک های مردانساژ, شامپو شیمیایی, دانه مصنوعی, پورسانتاژ و پیگمنتاسیون روش های موثری برای رنگ گرفتن موهای سفید هستند.

۱) نرم کردن موی سفید جهت رنگ گرفتن موهای سفید
گرفتن سفیدی مو به علت زبر و ضخیم بودن موی سفید مشکل تر است. افزایش ضحامت مو تا حدی از ورود رنگ و اکسیدان به مو جلوگیری می نماید. بنابراین حتما قبل از رنگ کردن تمام موهای سفید را شانه کنید. براشینگ کردن نرم کردن مو را بیشتر می کند.

اکسیدان به علت وجود ماده اکسنده آب اکسیژنه پولک های مو را باز می نماید. بنابراین هر چه فولیکول مو بازتر شود. گرفتن سفیدی مو بهتر می گردد. منتها این تکنیک با 20 درصد سفیدی مو موثر باشد.
۱) موهایتان را کاملا برس کنید.
۲) اکسیدان ۹ درصد را حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی مو بمالید.
۳) پس از گذشت این زمان نم اکسیدان را با پنبه بگیرید.
۴) در نهایت رنگ و اکسیدان ۶ درصد را روی مو قرار دهید.
۵) موهایتان را آب ولرم بشویید.
6) سپس ماسک مو مناسبی را بین 5 تا 7 دقیقه روی مو قرار دهید .
7) در نهایت آبکشی ساده ترجیحا با آب سرد داشته باشید.

در قانون پورسانتاژ بابستی به درصد سفیدی مو و رنگ انتخابی نیز توجه کرد. حتی به جنسیت!

اولا در قانون پورسانتاژ شما بسته به میزان سفیدی مو باید رنگ مو فاتتزی اضافه نمایید. رنگ های فانتزی جزو رنگ های خاص هستند. عمدتا شامل رنگ های قرمز و شرابی یا آبی و صورتی می شوند. بنابراین معمولا آقایان به ندرت سراغ این گونه رنگ ها می روند. پس این روش گزینه خوبی در مورد آقایان به حساب نمی آید. در مورد خانمها نیز توجه نمایند که بخش عمده کل رنگ مو قرار است فانتزی شود.
ثانیا، استفاده از واریاسیون مطابق با رنگ انتخابی نیز به این کار کمک می نماید. منتها مثلا با ترفندهای مقاله وسعت رنگ موی انتخابی را افزایش دهید.

بالا